Wynajem busów czy własne auto dostawcze?

wynajem busów Warszawa

Wynajem busów Warszawa

Środki transportowe wymagają ciągłego dozoru oraz kontroli stanu technicznego. W przypadku firm koszty działu logistyki mogą być znaczącym udziałem w strukturze wydatków. Coraz firm i osób dostrzega zalety, jakie dają usługi transportowe firm zewnętrznych dopasowane do potrzeb zleceniodawców. Ile możemy zaoszczędzić i co zyskać korzystając z usługi takiej jak wynajem busów Warszawa?

Dostępność do pojazdu w dowolnym terminie

Wynajem busów od firm zewnętrznych jest możliwy w każdym momencie, jeżeli tylko występuje potrzeba przewiezienia ładunku. Często takie oferty prowadzą wypożyczalnie samochodów posiadające różne rodzaje pojazdów. W tym wypadku wypożyczalnia samochodów dostawczych dopasuje pojazd do ładunku i wymagań klienta. Dodatkowo przygotować może ona akcesoria dodatkowe ułatwiające przewożenie ładunku. Cenę wynajmu można negocjować w zależności od terminu, na jaki będzie użyczany pojazd.

Przejrzyste koszty wypożyczenia pojazdu dostawczego

Wynajmując pojazd, wypożyczalnia busów określa stawkę dobową oraz warunki zwrotu. To ułatwia planowanie kosztów takich działań. Wynajmujący nie ponosi dodatkowych kosztów poza stawką za kilometr oraz zwrotem kosztów za zużyte paliwo. Takie przejrzyste warunki finansowe, które zawiera wynajem samochodów dostawczych, doceniają szczególnie firmy. Łatwiej im konstruować kosztorysy prac i kosztów logistycznych. Jeżeli pojazd będzie użytkowany w sposób zgodny z umową, nie będą naliczane dodatkowe koszty i kary umowne.
Przy działaniach cyklicznych można elastycznie kształtować ceny wypożyczenia pojazdów tak, aby mogły one zastąpić flotę pojazdów w firmach i organizacjach. W tym wypadku występuje tylko stała opłata bez kosztów eksploatacji i napraw.

Obsługa zleceń z dodatkową usługą kierowcy

Wynajem aut dostawczych możliwy jest również w opcji dodatkowej z pracownikiem obsługującym pojazd. Wynajem busa z kierowcą pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia pojazdu i zmniejsza ilość energii potrzebnej do zorganizowania przewozu ładunku. W tym wypadku wypożyczalni deleguje swojego pracownika, który będzie przeszkolony w obsłudze i kierowaniu określonym pojazdem. W wielu wypadkach takie pojazdy mogą wymagać od osoby kierującej dodatkowych uprawnień. Pozwala to na przewiezienie ładunków nietypowych i ich odpowiednie zabezpieczenie dzięki doświadczeniu kierowcy skierowanego do obsługi pojazdu przez wypożyczalnię. Zwalnia to również klienta wypożyczalni od wymogów posiadania prawa jazdy. W ten sposób więcej osób ma możliwość skorzystania z usług wypożyczalni, co pozwala na przewóz ładunku szybki i w dowolne miejsce. Takie rozwiązanie daje możliwość zleceń logistycznych dla firm i osób fizycznych.

Podpobne wpisy